PRIESKUMY

Výsledkom marketingu je dopyt. Dopyt je však len reakciou na marketing. Bez toho, aby ste presne vedeli, komu a čo treba povedať, nebudete úspešní. Úspešní totiž dosahujú svoje ciele s istotou a nie náhodne. Bez prieskumu je vaša komunikácia čisto náhodná.

Dokážeme urobiť prieskumy, ktoré vám zodpovedia všetky vaše otázky.

Rozumieme nielen marketingu ale aj podnikaniu, a preto naše prieskumy sú praktické. Prinášajú dáta, ktoré nie sú len zaujímavé, ale ktoré učelne slúžia na smerovanie marketingových aktivít. Orientovať sa vo veľkom množstve prieskumov, ktoré moderná sociológia ponúka je náročné. Ak nie ste veľká spoločnosť, pravdepodobne sa neorientujete v ponuke na trhu. Radi pre vas navrhneme riešenie, ktoré je vhodné pre vaše potreby. Spolupracujeme s vačšinou renomovaných prieskumných agentúr, vyznáme sa v ich produktoch a odbremeníme vás od únavného a dlhého stretávania sa s množstvom agentúr, na konci ktorého možno budete ešte viac zmätení, ako na začiatku. Veď poznáte aké ťažké je si vybrať z jedálneho lístka, ktorý má 200 jedál, že? A keď ešte ani neviete, čo by ste chceli.

 

Sprievodné znaky nerobenia prieskumov:

  • Neefektívny marketing. Bez prieskumov sa nedá robiť marketing efektívne, rovnako ako sa nedá jazdiť efektívne bez tachometra. Buď idete rýchlo a nedoplatíte sa na pokutách alebo idete pomaly a všetci vás predbiehajú a sú v cieli skôr.
  • Plytvanie financiami. Firmy mnohokrát nerobia prieskumy, lebo si myslia, že sú drahé. Opak je pravdou. Bez prieskumu robíte komunikáciu minimálne o 40% drahšie, ako by ste mohli.
  • Zameriavanie sa na nesprávny cieľ. Útočíte tam, kde nie je žiadna korisť.
  • Neefektívna komunikácia. Vybrané posolstvá neoslovujú cieľovú skupinu.

 

Zaujímate sa o prieskumy?

Bez obáv nás kontaktujte. Stretneme sa s vami a pripravíme vám riešenie, ktoré bude plne zohľadňovať vaše potreby a finančné možnosti.

Objednať konzultáciu

 

Otestujte marketingový potenciál firmy

Jednoduchým testom zistite, ako je na tom váš marketing. Jeho vyplnenie zaberie menej ako 5 minút a výsledky dostanete po je ho vyplnení do mailu.

Spustiť analýzu