EMAIL MARKETING

Jednou z najcennejších vecí, ktoré firma má je databáza existujúcich a potenciálnych zákazníkov. Ani najlepší predajca nemôže byť vždy všade. Doba je veľmi rýchla a preto sa stáva, že aj zákazníci kúpia od toho, kto ich osloví v správnom čase. Hovorí sa „Zíde z očí, zíde z mysle.“ Nedajte príležitosť vašej konkurencii, aby bola rýchlejšia ako vy. Nie kvalita komunikácie, ale jej množstvo sú rozhodujúce pre obchodný úspech. Informácie o produktoch, ktoré ponúkate sú tou akciou, ktorá vám prinesie odozvu vo forme zákaziek.
Súčasné systémy hromadného mailingu sú online riešenia, ktoré vám zabezpečia pružné, finančne nenáročné a hlavne efektívne oslovenie ľubovoľného počtu existujúcich či potenciálnych zákazníkov. Máte pod kontrolou ich záujem, bezpečne a bez obťažovania. Komunikujete len s tými, ktorí si si to želajú a neposielate nevyžiadanú poštu. Týmto systémom nestíha žiadny predajca, ani o v rýchlosti, ani v cene.

 

Zaujímate sa o účinný email marketing?

Bez obáv nás kontaktujte. Stretneme sa s vami a pripravíme vám riešenie, ktoré bude plne zohľadňovať vaše potreby a finančné možnosti.

Objednať konzultáciu

 

Otestujte marketingový potenciál firmy

Jednoduchým testom zistite, ako je na tom váš marketing. Jeho vyplnenie zaberie menej ako 5 minút a výsledky dostanete po je ho vyplnení do mailu.

Spustiť analýzu